Ba┼člang─▒├ž / SPOR / Futbolda haftan─▒n program─▒

Futbolda haftan─▒n program─▒

Futbolda Spor Toto S├╝per Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, 21. hafta m├╝cadeleleriyle devam edecek.

Spor Toto S├╝per Lig

Bug├╝n:

20.30 ─░stikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbah├že (B├╝y├╝k┼čehir Belediyesi Kadir Has)

9 ┼×ubat Cumartesi:

16.00 Medipol Ba┼čak┼čehir-B├╝y├╝k┼čehir Belediye Erzurumspor (3. ─░stanbul Ba┼čak┼čehir Fatih Terim)

16.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

19.00 Be┼čikta┼č-Bursaspor (Vodafone Park)

10 ┼×ubat Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya B├╝y├╝k┼čehir Belediye)

16.00 G├Âztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (T├╝rk Telekom)

11 ┼×ubat Pazartesi:

20.00 MKE Ankarag├╝c├╝-Kas─▒mpa┼ča (Eryaman)

20.00 Demir Grup Sivasspor-Akhisarspor (Bah├že┼čehir Koleji Sivas 4 Eyl├╝l)

Spor Toto 1. Lig

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.30 Kardemir Karab├╝kspor-Eski┼čehirspor (Dr. Necmettin ┼×eyho─člu)

16.00 Gen├žlerbirli─či-Osmanl─▒spor (Eryaman)

10 ┼×ubat Pazar:

13.30 Bal─▒kesirspor Baltok-Teti┼č Yap─▒ Elaz─▒─čspor (Bal─▒kesir Atat├╝rk)

13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atat├╝rk)

16.00 ─░stanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kad─▒o─člu)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Denizlispor-Alt─▒nordu (Denizli Atat├╝rk)

11 ┼×ubat Pazartesi:

19.00 Gazi┼čehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-├ťmraniyespor (Giresun Atat├╝rk)

TFF 2. Lig

K─▒rm─▒z─▒ Grup

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.30 Pendikspor-BAK Spor (Pendik)

10 ┼×ubat Pazar:

13.00 ┼×anl─▒urfaspor-Zonguldak K├Âm├╝rspor (┼×anl─▒urfa GAP)

13.30 Fatih Karag├╝mr├╝k-Kahramanmara┼čspor (Atat├╝rk Olimpiyat)

13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpa┼ča)

13.30 Tarsus ─░dmanyurdu-Menemen Belediyespor (Tarsus ─░l├že)

13.30 Band─▒rmaspor Baltok-K─▒rklarelispor (Band─▒rma 17 Eyl├╝l)

13.30 Konya Anadolu Sel├žukspor-Sivas Belediyespor (Sel├žuk ├ťniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Dar─▒ca Gen├žlerbirli─či-Fethiyespor (Dar─▒ca ─░l├že)

13.30 Manisa B├╝y├╝k┼čehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (M├╝min ├ľzkasap Spor Tesisleri)

Beyaz Grup

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.30 Ke├ži├Âreng├╝c├╝-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Sar─▒yer-G├╝m├╝┼čhanespor (Yusuf Ziya ├ľni┼č)

10 ┼×ubat Pazar:

13.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara OST─░M)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gaziantepspor (Bodrum ─░l├že)

13.30 Y─▒lport Samsunspor-Ey├╝pspor (Samsun Yeni 19 May─▒s)

13.30 UTA┼× U┼čakspor-Sakaryaspor (U┼čak 1 Eyl├╝l)

13.30 Ni─čde Anadolu-Manisaspor (Ni─čde 5 ┼×ubat)

13.30 Bayrampa┼ča-Ankara Demirspor (Bayrampa┼ča ├çetin Eme├ž)

13.30 Kastamonuspor 1966-─░neg├Âlspor (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.00 Hekimo─člu Trabzon-Erbaaspor (Ahmet Suat ├ľzyaz─▒c─▒)

13.30 B├╝y├╝k├žekmece Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik ┼×enol G├╝ne┼č)

10 ┼×ubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Ergene Velime┼čespor (Batman Yeni ┼×ehir)

13.00 Artvin Hopaspor-Kozan Belediyespor (Hopa ─░l├že)

13.00 Erzin Belediyespor-Karbel Karak├Âpr├╝ Belediyespor (┼×ehit Muhammet O─čuz K─▒l─▒n├ž)

13.00 Yomraspor-Gebzespor (Yomra ─░l├že)

13.30 Nazilli Belediyespor-Tire 1922 (Nazilli ─░l├že)

13.30 K├Ârfezspor-Nev┼čehir Belediyespor (Kocaeli Alparslan T├╝rke┼č)

2. Grup

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.30 Kar┼č─▒yaka-Alibeyk├Âyspor (─░zmir Atat├╝rk)

13.30 H├╝seyin Ko├žer ─░n┼čaat ├çatalcaspor-Ofspor (Ziya Alt─▒no─člu)

10 ┼×ubat Pazar:

13.00 Van B├╝y├╝k┼čehir Belediyespor-Esenler Erokspor (Van Atat├╝rk)

13.00 Ad─▒yaman 1954-K─▒z─▒lcab├Âl├╝kspor (Ad─▒yaman Atat├╝rk)

13.00 Elaziz Belediyespor-K─▒r┼čehir Belediyespor (Gen├žlik Merkezi Sentetik Sahas─▒)

13.00 Yeni Orduspor-Osmaniyespor (Ordu 19 Eyl├╝l)

13.30 D├╝zcespor-Kemerspor 2003 (D├╝zce 18 Temmuz)

13.30 Bergama Belediyespor-Pazarspor (Bergama 14 Eyl├╝l)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Alt─▒nda─č Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

9 ┼×ubat Cumartesi:

13.30 Ankara Adliyespor-1461 Trabzon (Ankara OST─░M)

13.30 Ba─čc─▒larspor-Payasspor (Ba─čc─▒lar Mahmutbey)

10 ┼×ubat Pazar:

13.00 Bayburt ─░l ├ľzel ─░dare-Turgutluspor (Bayburt Gen├ž Osman)

13.00 Cizrespor-Mu─člaspor (Cizre ─░l├že)

13.00 Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor (Diyarbak─▒r)

13.30 Karacabey Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Ger├žeker)

13.30 Serik Belediyespor-Bucaspor (Serik ─░smail O─čan)

13.30 Kocaelispor-Halide Edip Ad─▒varspor (Kocaeli)

13.30 Yeni ├çorumspor-G├Âlc├╝kspor (Dr. Turhan K─▒l─▒├ž├ž─▒o─člu)

Hakk─▒nda: admin

Bir cevap yaz─▒n

E-posta hesab─▒n─▒z yay─▒mlanmayacak. Gerekli alanlar * ile i┼čaretlenmi┼člerdir